Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziewięć osób rannych w wypadku na ul. Janowskiej

Utworzony przez straits, 10 maja 2009 r. o 10:11 Powrót do artykułu
Gość napisał:
"oni jechali normalnie" daj mi dowód że oni Ci z forda jechali przepisowo lub znajdz mi taką osobe co jezdzi na tej trasie przepisowo nikt w tym nie jest święty nie obwiniam nikogo z forda ale napewno nie jechał z normalną prędkościa skoro musieli mu rozcinać dach a z audi wszyscy wyszli jak to by było 140km/h to uwiez mi ze i z forda i z audi nic by nie było nikt jeszcze nie ustalił prędkości forda każdy skupia sie na audi i wyjdzie na to że wielkie G Ó W NO ustalą...
Nikt sie ku*** nie zastanawia nad tym co pisze postawcie sie na miejscu rodzin co oni muszą czuć nie usprawiedliwiam tych z audi ale dlaczego rozcinali dach w fordzie a tych z audi wyciagneli normalnie ?? 140 ? Nie było by co zbierać z nich z 7 os. z audi a co 2 os. z forda ucierpiały bardziej niż 7? Wow. nowe prawa fizyki ? może przed uderzeniem chcieli wzbić sie w powietrze he. ? WEZCIE SIE OPANUJCIE I MYSLCIE NAD TYM CO PISZECIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończ pier***ić!! Policja nie ma wątpliwości kto zawinił. Zawinił kierujący samochodem marki audi. Po za tym na miejscu zdarzenia lekarze wraz z policją stwierdzili stanowczo, że ludzie w audi w tym KIEROWCA BYLI PIJANI !!! To powinno zakończyć wszelkie dyskusje. Dziękuję. Nie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skończ pier***ić!! Policja nie ma wątpliwości kto zawinił. Zawinił kierujący samochodem marki audi. Po za tym na miejscu zdarzenia lekarze wraz z policją stwierdzili stanowczo, że ludzie w audi w tym KIEROWCA BYLI PIJANI !!! To powinno zakończyć wszelkie dyskusje. Dziękuję. Nie pozdrawiam.
Święta prawda!!!!!! Osobiście znam kierowce i pasażera forda i jak widze niektóre komentarze to mnie krew zalewa!!!!!!!!!! Jak ktoś ma czelność pisać rzeczy o których nie ma zielonego pojecia!!!!!! Tak jak stwierdziła policja wina jest kierowcy audi więc po co durne i klamliwe komentarze!!! Nie macie zapewne pojecia wy wszystko znający, szóstkowi z fizyki, wybitni znawcy motoryzacji "komentatorzy" co przeżywa rodzina oraz znajomi tych osób z forda. Głupota ludzka i brak poszanowania nie zna granic. Obyście nigdy nie przeżywali tego co my przeżywamy. PS Do moderatora najlepiej zamknijcie ten temat aby rodziny ofiar tego co niektórzy piszą nie widzieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie sram na tą sytuację, bo mnie nie dotyczy, ale wiem, że za bardzo się wszyscy unosicie... Osobiście nie znoszę takich typów jak kierowca a3 - ja (choć mam auto 2 osobowe) nigdy nie zabieram więcej osób niż się zmieści, bo sięboję konsekwencji. Czasem ze znajomymi się zdarza, że wsiądę do kogoś i nie zareaguje jak dosiądzie się osoba nad program, wtedy się po prostu jedzie jak z jajkiem i już, i na pewno nie na długą podróż... Szkoda, że drajwer ciota i nie zapanował, bo żal tych osób z fordzika. Pamiętajcie: To, że macie Audi a3/golfa 3/4 ze znaczkiem tedeji oraz wieślooki na reflektorach i rejestrację lsw/lle/llb/lub, nie znaczy, że jesteście mistrzami wrc i że "pudzie pakie pindziesont, nawet w osim łosób! I czy worki kartofli wejdo w gabażnik!" Oczywiście bez urazy dla normalnych kierowców, nawet golfów 3 z podanymi wyżej rejestracjami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co masz palancie do lsw????? pewnie jesteś z llb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co masz palancie do lsw????? pewnie jesteś z llb
Wszyscy wiedzą że kierowcy z "Las Wegas" są najszybsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem z LSW i nie mam Ani Ałłłłłdi ani BMW ;P ani wieśwagena.... i sam jestem przeciwinikiem takich ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co masz palancie do lsw????? pewnie jesteś z llb
Jestem z LU palancie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak.Bylam tam doslownie pare minut po wypadku.To co zobaczylam-przerazajace.Owszem,była zapewne szybka jazda,popis przed kolegami i kolezankami.Ale nie rozumiem jednej rzeczy!Stala sie tragedia.bo to jest tragedia-9 osob w szpitalu.Na moich oczach niesli chlopaka-kierowce forda (czy jak tam ten sie samochod nazywa),ktorego noga poprostu wisiala.byli tez rodzice-zapewne ktorej osoby-ich placz jest naprawde straszny.i nie dziwie sie ze tak piszecie.po poprostu nie wiecie co to znaczy.ja rozumiem wszystko.zle zrobili.nie wazne.dostane kare na taka jaka zasluzyl.On (sprawca) juz ponosi kare.ma w myslach to co zrobil.straszne.moj chlopak tez zginal w wypadku samochodowym ;((. [*]. tylko ze on zginal na miejscu a tutaj zyja wszyscy.i tak samo jak bronilam tamtego kierowce z wypadku z Rogozna-tak smao i jego bede bronila.prosto w oczy moge mu powiedziec ze zle zrobil.ze postapil bemyslnie.ale on to juz wie!.nie ma 4 latek.i wasze wypisywanie na tym forum jest bezsensu.skzoda klawiatury.;/. albo wypisywanie kto jezdzi szybko a kto nie.nie wierze-poprostu nie wierze-ze kazdy z waas jezdzi zgodnie z przepisamii.chyba starszy pan z 80 wiosnami.przykre to jest.najlepiej jakbym postawili radar na tym odcinku.od wiaduktu po sam zalew.pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy tu p*******cie małowydajne móżdżki...nie wiem po co w takiego typu forum jest opcja "dodaj komentarz" . Rodziny tych ludzi to czytają i idzie si ę nawet zabić wiem coś o tym ale nie będe mowił,więc trochę życzliwości. Tragedia jest tragedią...wpierać proszę a nie "udupiać" a i pozdrowienia dla durnych dziennikarzy czy policjantów to nie mogło być AŻ 140KM/H! Wyobrzcie sobie taka silezderzenia ...nie macie pojęcia.Cya.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DYSKUTUJCIE DALEJ - A REALIA SĄ PRZERAŻAJĄCE: PASAŻERKA Z FORDA NIE ŻYJE A KIEROWCA MA AMPUTOWANE NOGI. DO PUKI MŁODZI LUDZIE NIE BĘDĄ CZULI KARY ZA SZYBKA PIJANĄ JAZDĘ NIC SIĘ NIE ZMIENI. NA KURSIE POWINNI POKAZYWAĆ ZDJĘCIA BEZ CENZURY Z WYPADKÓW MOŻE TO DA DO MYŚLENIA SZKODA MI WSZYSTKICH KTÓRZY TERAZ ROZPACZAJĄ NA TYMI MŁODYMI LUDŹMI KTÓRZY NIE NAUCZYLI SIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DYSKUTUJCIE DALEJ - A REALIA SĄ PRZERAŻAJĄCE: PASAŻERKA Z FORDA NIE ŻYJE A KIEROWCA MA AMPUTOWANE NOGI. DO PUKI MŁODZI LUDZIE NIE BĘDĄ CZULI KARY ZA SZYBKA PIJANĄ JAZDĘ NIC SIĘ NIE ZMIENI. NA KURSIE POWINNI POKAZYWAĆ ZDJĘCIA BEZ CENZURY Z WYPADKÓW MOŻE TO DA DO MYŚLENIA
I czego baranie rozsiewasz głupie plotki?! Wziąźć i cie pier***nąć czymś ciężkim!!! ku*** skąd tacy ludzie się biorą?! Weź ku*** kij i się w łeb bij popierdółko!!! Czy jest tu jakiś moderator? Wyjebcie ten temat bo już tego czytać nie mogę. Bezpośrednio zainteresowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem bezposrednio zainteresowana i bardzo prosze o potwierdzenie informacji czy to prawda o smierci pasazerki forda itd?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A macie może jakieś aktualne informacje? Co z pasażerami forda? Informacja o śmierci pasażera i amputacji nóg kierowcy to plotka? Mam nadzieję, że wyjdą z tego cało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, gdybym nie wiedział to bym się tak nie unosił. Koniec tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpośrednio zainteresowan napisał:
I czego baranie rozsiewasz głupie plotki?! Wziąźć i cie pier***nąć czymś ciężkim!!! ku*** skąd tacy ludzie się biorą?! Weź ku*** kij i się w łeb bij popierdółko!!! Czy jest tu jakiś moderator? Wyjebcie ten temat bo już tego czytać nie mogę. Bezpośrednio zainteresowany.
czy to plotka nie wiem ale ja spotkałem się z tą opinią bezpośrednio w szpitalu, ale spokojnie - wiara umiera ostatnia. Tu poprę innych: Jeśli ktoś ma informacje to proszę o taką opinię. Tu nie potrzeba wyzwisk skierowanych do osób, które krytykują sprawców bezmyślnych wypadków. Ten kto jest niewinny niech pierwszy rzuci kamień... Niezależnie od zakończenia tego wypadku niech cierpienie osób, które ucierpiały nie pójdzie na marne. Zastanówmy się czy warto łamać przepisy i ponosić tak duże ryzyko. Jeśli chociaż jedna osoba jutro zwolni to już będzie uszanowanie ludzi cierpiących w wypadkach komunikacyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w koncu ta kobieta zmarla czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedlugo wyjdzie ze 9 osob nie zyje! ;/.. a czy da wam to radosc czy zadowolenie jak chociaz jedna osoba by nie zyla?a drugiej amputuwano nogi.??.;/;/;/. moodlcie sie aby tak sie nie stalo!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
modlimy się aby tak się nie stało, ale chcieli byśmy wiedzieć coś więcej, niektóre plotki są przerażające i sami nie wiemy co mamy myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby, które mają wiedzieć oraz którym na tym zależy dowiedzą się o stanie zdrowia od rodziny lub przyjaciół. Nikt nie będzie publicznie pisał co i jak. Aha i jeszcze jedno: tym wszystkim, którzy rozsiewają durne plotki JEDEN WIELKI CH W D !!! Znajdźcie sobie jakie zajęcie, odejdźcie od komputera bo widać, że ma on na was zgubny wpływ. Czasami mam wrażenie, że jedyną ambicją niektórych ludzi jest wyłapywanie tematów i rozsiewanie głupich plot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...